GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Porslin 5577044

nr 557 7044

Porslin

7-del, skålar + snuffbottle

Kondition: slitage, skador

Utrop:

100 kr

Såld:

100 kr

måndag 8 december 2008
kl 17:14:03

4/12 09:40:20 1      Vinnande bud